Poznaj Pomerania Fun Park: Królestwio Zabawy i Przygody!

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, tylko 30km od Sarbinowo! W Pomerania Fun Park na Pomorzu Zachodnim zabawa trwa, a emocje sięgają zenitu. Przekonaj się sam, co czeka na Ciebie w tym niezwykłym miejscu, które jest jednym z najważniejszych atrakcji w okolicy!

Całoroczna hala zabaw: Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa!

W Pomerania Fun Park nie ma miejsca na nudę! Hala zabaw o powierzchni 3000 m² oferuje wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Znajdziesz tu:

  • małpi gaj,
  • zjeżdżalnie różnego typu,
  • baseny z kulkami,
  • boiska,
  • trampoliny,
  • automaty,
  • oraz mnóstwo innych atrakcji.

Wszystko to czeka na maluchy nawet w niepogodę i gdy słońce chowa się za chmurami, a morze zamienia się w lodowatą taflę wody.

Wodny świat: Plażing, basening i zjeżdżalnie!

Gdy słońce zaczyna prażyć, czas na wodną radość w Pomerania Fun Park! Odkryj baseny, zjeżdżalnie i plażę, gdzie możesz się zrelaksować, a reszta rodziny pluska się w wodzie. A gdy już się zmęczysz, przysiądź na chwilę w kawiarni czy małej gastronomii, gdzie serwowane są pyszności dla każdego. Wodne atrakcje są czynne w ścisłym sezonie wakacyjnym.

Wioska Wikingów: Bo Wiking to nie tylko broda i hełm z rogami!

Wybierz się do krainy prawdziwych Wikingów! Wejdź do niezwykłej osady i dowiedz się, jak żyli i mieszkali nasi skandynawscy przodkowie. Zobacz, jak gotowali, jedli, spali, a nawet jak wytwarzali broń, narzędzia i lepili garnki. Nieustraszeni wojownicy pokażą odważnym śmiałkom tajniki sztuki wojennej, a także przeszkolą ich w boju. Sala multimedialna to miejsce, w którym można przenieść się w czasie i poznać historię Wikingów oraz troli zamieszkujących Pomeranię.

Sale urodzinowe: Bo każde urodziny zasługują na niezapomnianą imprezę!

W Pomerania Fun Park znajdziesz tematyczne sale urodzinowe dla dzieci już trochę starszych. Animatorzy dbają o zabawę i bezpieczeństwo pociech, a rodzice mogą poczekać na swoje dzieci w restauracji, ciesząc się chwilą spokoju.

Restauracja: Bo przecież nikt nie lubi bawić się na głodnego!

W Pomerania Fun Park znajduje się również restauracja ze zdrową żywnością, gdzie można zregenerować siły po godzinach pełnych emocji i zabawy. Smakosze znajdą tu coś dla siebie, a rodzice będą mogli być pewni, że ich pociechy jedzą zdrowe i wartościowe posiłki.

Podsumowując...

Sarbinowo noclegi ma całkiem fajne i bliskość morza, ale przede wszystkim to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny przez cały rok. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego magicznego miejsca, nie zwlekaj ani chwili dłużej. Przy okazji odwiedź Fun Park i zanurz się w świat przygód, zabawy i emocji.

Dodano: 2023-04-28 13:13:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz