Najpiękniejsze hotele spa w Polsce: Odkryj top miejsca na relaks!

Hotele spa cieszą się w naszym kraju bardzo dużym powodzeniem. Zwłaszcza takie, które oferują baseny rekreacyjne, ciekawe zabiegi kosmetyczne albo sauny i jacuzzi. Przejrzeliśmy kilka propozycji na właśnie taki wypoczynek. Może Wam się spodobają.

Hotele spa w górach

Od zawsze góry, morze i Mazury należą do najpopularniejszych w Polsce kierunków wakacyjnych. W ciągu dnia możecie wędrować po szlakach (zimą jeździć na nartach),a potem wejść do basenu, wypocząć w wannie z bąbelkami albo oddać się w fachowe ręce dobrej kosmetyczki. W wielu górskich miejscowościach można znaleźć dobre obiekty. Warto szukać między innymi w okolicach Zakopanego, Szczyrku, Krynicy albo Karpacza.

Hotele spa na Mazurach

Jeśli ktoś nie lubi wspinacze górskich to pewnie chętnie spędzi czas nad wodą. Na przykład nad jeziorem. Pluskanie w chłodnym akwenie albo pływanie kajakiem to dobre rozwiązanie na piękną pogodę. Niestety w naszym kraju nie zawsze taka jest. Warto więc pomyśleć o dobrym hotelu, gdzie znajdziecie rozrywkę i pomysły na pochmurne dni. Na Mazurach polecamy szczególnie takie miejscowości jak Mikołajki, Giżycko albo Ostróda.

Hotele ze spa nad morzem

Całe nasze wybrzeże od Świnoujścia po Hel usłane jest mnóstwem ośrodków wypoczynkowych. W każdym mieście, miasteczku i wiosce są świetne obiekty oferujące pyszną kuchnię, atrakcje dla dzieci, salony piękności i baseny. Najlepiej do takich miejsc jechać poza sezonem wakacyjnym. Wówczas nie będziecie musieli tłoczyć się na plaży, a wodę do pływania macie tuż obok swojego pokoju.

Pomorze to nie tylko sam Bałtyk. Hotel ze spa w Gniewie

Nie każdy lubi tłoczyć się wśród tłumu ludzi. Ani w Zakopanem ani w Mikołajkach ani nad morzem. Wszystkim, którzy szukają na wakacjach więcej spokoju ale też luksusowego noclegu możemy podpowiedzieć hotel se spa w Gniewie. Są tutaj i baseny i pyszne jedzenie w restauracji. Oprócz tego poznacie trochę historii o Krzyżakach bowiem obiekt mieści się w dawnym pokrzyżackim zamku. W gabinetach spa czekają na Was wspaniałe relaksujące zabiegi na twarz i na całe ciało. W tym także masaże i rytuały.

Więcej informacji o strefie spa na zamku Gniew znajdziecie na stronie: https://www.zamek-gniew.pl/spa/zabiegi-spa.

Dodano: 2023-08-25 13:37:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz