Fun World - spróbuj przetrwać dzień bez śmiechu!

Fun World: Miejsce, gdzie dzieci mogą się wyskakać do woli

Zapomnij o mundurowych placach zabaw z drewnianymi huśtawkami i metalowymi zjeżdżalniami, które pod słońcem mogą stać się prawdziwymi piekarnikami. Witaj w Fun World, miejscu, które przypomina, jak dmuchańce rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i radość. Ale tu place zabaw są gigantyczne, a dziecięce marzenia o nieważkości stają się rzeczywistością. Fun World to największy dmuchany park rozrywki w Polsce. I gdzie ten klejnot rozrywkowy jest ukryty, zapytasz? Otóż, w samym sercu malowniczego Sarbinowa!

Szaleństwo dla wszystkich - od malucha do prababci

Fun World - dmuchany park zabaw to miejsce, które przyjmuje wszystkich odważnych poszukiwaczy dobrej zabawy od 3 do 102 lat. Chyba, że jesteś 103-letnim poszukiwaczem przygód, wtedy po prostu musisz pokazać nam dowód, że w duchu jesteś nadal 102-latką!

Atrakcje, które zdmuchną Cię z nóg

Przygotuj się na szereg atrakcji w Sarbinowie, które zapierają dech w piersiach, a na twarzy pojawia się uśmiech od ucha do ucha:

  • Gigantyczne zjeżdżalnie - zjedź na dno zabawy z prędkością światła (no dobra, może nie aż tak szybko, ale na pewno będzie to emocjonujące!)
  • Skocznie - poczuj się jak Neil Armstrong podczas pierwszego skoku na Księżyc
  • Suche baseny z kulkami - bo kto powiedział, że do basenu potrzebna jest woda?
  • Ciekawe przeszkody (labirynty, big balls) - dobre na trening zwinności albo do udawania Indiany Jonesa
  • Trampoliny - przetestuj prawo grawitacji!
  • Tematyczne atrakcje dla najmłodszych (dmuchane zwierzaki, zjeżdżalnie) - bo kto nie chciałby poskakać w paszczy rekina?

Dmuchany Azyl dla Rodziców

No i co z tego wszystkiego mają rodzice, zapytasz? A no mają strefę odpoczynku, gdzie mogą obserwować swoje pociechy z bezpiecznej odległości, z kawą w ręku.

Uwaga, Uwaga! Otwarte od czerwca do września

Więc już teraz zaplanuj swój nocleg w Sarbinowie, spakuj walizki, załaduj dzieciaki do samochodu i przyjedź do Sarbinowo. Adres? Proszę bardzo: ul. Południowa 43. Niech moc dmuchańców będzie z tobą!

W razie deszczu, mamy Big Tent!

I na koniec ciekawostka. Co robimy, gdy pogoda nad morzem robi swoje i leje jak z cebra? Zakładamy kurtki? O nie! W Fun World jest uniwersalne rozwiązanie - Big Tent! To olbrzymi namiot, pod którym kryje się Wild Safari – jeden z najdłuższych torów przeszkód w naszym parku. Więc bez względu na to, czy słońce świeci, czy niebo płacze - zawsze są powody do zabawy!

Dodano: 2023-06-16 10:55:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz