Cottonina w Świeradowie Zdroju - wymarzone miejsce

Świeradów-Zdrój zlokalizowany w Górach Izerskich jest jedną z najpiękniejszych miast na Dolnym Śląsku. Wypoczynkowy i gościnny klimat zdrojowej miejscowości ściąga do siebie nie tylko amatorów górskich wycieczek, ale także (a nawet bardziej) ludzi pragnących odłączyć się od biegu codziennego życia.
Wytrawni kuracjusze zdają sobie sprawę, jak duże znaczenie dla wypoczynku ma zarezerwowanie odpowiedniego miejsca noclegowego. Nie wszystkie hotele w Świeradowie Zdrój mogą zadowolić jakością swoich usług. Z tego powodu warto poświęcić więcej czasu i wyłonić ofertę dostosowaną do swoich oczekiwań.
Jedną z najlepszych ofert w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Ten XIX-wieczny budynek znajdujący się przy ulicy Sanatoryjnej 7 należał w przeszłości do fabryki bawełny. Dzisiaj wraz z innym budynkiem tworzy doskonały kompleks noclegowy wyposażony między innymi w komfortowe SPA , rewelacyjną restauracje, czy też klub muzyczny. Całość ma na celu troszczyć się o odpoczynek ciała, a także ducha. Cottonina oddaje do dyspozycji klientów 18 pierwszorzędnie urządzonych pokoi w pięknej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje najwyższej klasy, a także prawie 40 pokoi znajdujących się w nowo postawionym hotelu Mineral SPA .
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój usytuowany w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji miasta. Niedaleko znajduje się Dom Zdrojowy i Hala Spacerowa.
Zabierając się za przeglądanie pakietów, które świadczą hotele Świeradów Zdrój warto zacząć od zaznajomienia się z pakietami wypoczynkowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12 14:51:12

Komentarze (2)
Anonim
10.08.2021 16:38

Przepiękne miejsce. Z pewnością odwiedzę jeszcze nie raz, polecam każdemu.

Anonim
10.08.2021 16:39

Chyba najpiękniejszy kompleks noclegowy, w jakim miałem okazję spędzić urlop. Na pewno wrócę tu w przyszłym roku.

Dodaj komentarz