Stadnina Husaria

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Stosunkowo niewielka - za to w pełni profesjonalna - placówka agroturystyczna, której jednym z głównych atutów jest własna stadnina koni. Stajnia, siodła, uzdy, wędzidła, lonże, rozkładane przeszkody, jeździeckie hełmy, narzędzia do pielęgnacji, no i wyjątkowe zwierzęta - Husaria ma wszystko, czego potrzeba do jazdy konnej.

Tyczy się to zarówno początkujących jeźdźców, jak też tych, którzy swoimi umiejętnościami zawstydziliby polskiego szlachcica o wybujałej fantazji z XVI-XVII wieku. Wśród koni są klacze, ogiery, wałachy oraz mniejsze kuce - niektóre szczególnie charakterne.

Stadnina Husaria w Sarbinowie oferuje fachowe lekcje jazdy wierzchem, wycieczki po okolicznych plażach, łąkach i lasach oraz przejażdżki bryczkami.

Mini przewodnik

Stadnina nazwą nawiązująca do czasów, kiedy w Rzeczpospolitej konie były wyjątkowo hołubionymi zwierzętami. Jazda na wiernym wierzchowcu po sarbinowskich plażach, lasach i łąkach z pewnością będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. W razie potrzeby można wziąć kilka jeździeckich lekcji, albo wręcz przeciwnie - rozsiąść się wygodnie w bryczce niczym szlachta.


Opinie

Anonim
19.06.2024 22:17

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja