Czacha - Escape Room Mielno

Interaktywna gra przygodowa, którą można toczyć wedle 3 wyraźnie odmiennych, wszelako niezmiennie emocjonujących scenariuszy. Generalnie wszystkie zabawy w pokojach typu escape room polegają na tym, aby w ciągu 60 minut rozwiązać szereg rozmaitych zagadek i wydostać się z zamknięcia. "Czacha" z Mielna proponuje turystom odpoczywającym nad morzem trzy atrakcje tego rodzaju.

Pierwsza z gier to Statek Piratów, druga przenosi uczestników do Krainy Ludożerców, natomiast ostatni z wariantów stanowi Izba Wytrzeźwień "Szulernia". Każdy escape room przeznaczony jest dla grupki 2-6 osób, które muszą współpracować, aby uporać się ze wszystkimi zadaniami i łamigłówkami w ciągu równej godziny. Jak chwalą się gospodarze "Czachy", ich pokoje w Mielnie to najmocniej zelektronizowane escape roomy na całym Pomorzu. To z kolei pozwoliło stworzyć naprawdę bogaty zestaw wyzwań, urządzeń i "pułapek", które klasyczną zabawę w podchody zmieniają w prawdziwie emocjonujące, pełne zaskakujących momentów doznanie.

I jeszcze kilka słów od samych organizatorów: każdy escape room to ponad tuzin zagadek, uczestnicy mogą liczyć najwyżej na dwie podpowiedzi. Aktualny* rekord wynosi 48 minut - kto go pobije? Gwarancja dzikiej satysfakcji lub zwrot kapusty!

* stan na początek wakacji w sezonie 2017.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz