Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Sarbinowa do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Sarbinowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Sarbinowie na pewno potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, [email protected]

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:26:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 08:32

Ten program bardzo się u nas sprawdza. Pracujemy na nim już pewien czas i jesteśmy usatysfakcjonowani. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów jakich używaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma dużo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też postanowiliśmy korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Bałtyk Resort
7.12.2015 08:33

Korzystamy z NFhotel i u nas faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. Jest po prostu praktyczny, prosty w obsłudze, ma klarowne warunki użytkowania i jest darmowy! Bardzo upraszcza nam codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz