Parki rozrywki w okolicach Sarbinowa - gdzie zabrać dzieci na wakacjach?

 • Sarbinowo
 • Blog
 • Parki rozrywki w okolicach Sarbinowa - gdzie zabrać dzieci na wakacjach?

Pomerania Fun Park: bo dlaczego nudzić się na plaży, kiedy można bawić się?

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, tylko 30km od Sarbinowo! W Pomerania Fun Park na Pomorzu Zachodnim nudzić się jest równie łatwo jak złapać jednorożca na własnym podwórku - to znaczy, niewykonalne. To jedno z najważniejszych atrakcji w okolicy!

Całoroczna hala zabaw: bo szaleństwo nie zna pór roku

Małpi gaj, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, boiska, trampoliny, automaty i mnóstwo innych atrakcji czekają na maluchy, niezależnie od tego, czy za oknem słońce, czy ulewa. Zabawa jest gwarantowana nawet gdy morze zamienia się w lodowatą taflę wody.

Wodny świat: bo co to za wakacje bez mokrego kostiumu kąpielowego?

Gdy słońce zaczyna prażyć, przyszedł czas na wodną radość w Pomerania Fun Park! Zjeżdżalnie, baseny i plaża czekają, by zagwarantować Ci ochłodę. A gdy już wystarczająco się zmęczysz, przysiądź na chwilę w kawiarni czy małej gastronomii. Pyszności dla każdego!

FunWorld: coś dla każdego, od 3 do 102 lat!

Czy marzyłeś kiedykolwiek o skoku w gigantycznym basenie pełnym kulek? A może o zjeździe z gigantycznej zjeżdżalni? Fun World oferuje takie atrakcje dla całej rodziny!

Co oferuje FunWorld?

 • gigantyczne zjeżdżalnie,
 • skocznie,
 • suche baseny z kulkami,
 • ciekawe przeszkody (labirynty, big balls),
 • trampoliny,
 • tematyczne atrakcje dla najmłodszych (dmuchane zwierzaki, zjeżdżalnie),
 • animacje,
 • strefa odpoczynku dla rodziców.

I przypomnijmy, Fun World - największy dmuchany park rozrywki, znajduje się przy ulicy Południowej 43 w Sarbinowie.

Aquapark Holiday Camping Resort: bo kto powiedział, że słońce to tylko plaża?

W Łazach, zaledwie kilkanaście kilometrów od Sarbinowa, znajduje się perełka wśród parków wodnych - Aquapark Holiday Camping Resort. Ta oaza wodnej radości, ukryta w sercu dużego kompleksu turystycznego, jest otwarta dla wszystkich - niezależnie od tego, czy zdecydowaliście się na nocleg nad morzem w Łazach, czy zupełnie gdzieś indziej.

Wodny plac zabaw: bo dla nas dzieci to małe słoneczka, które zasługują na wielką zabawę!

Jedną z atrakcji jest duży, wodny plac zabaw na świeżym powietrzu. Tu dzieci mają do dyspozycji całe multum atrakcji: sześć różnych zjeżdżalni, od prostej i krótkiej, poprzez 18-metrową rodziną i wijącą się przez 47 metrów krętą "Anakondę", aż po 88 metrową zjeżdżalnię multimedialną z dodatkowymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi. To dopiero emocje! A jeśli zjeżdżalnie to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z armatek wodnych, nadmuchiwaną kopułę czy 4 wanny jacuzzi.

Strefa rekreacyjna: bo nawet woda potrzebuje relaksu

Drugą część parku stanowi strefa rekreacyjna, gdzie znajdziesz basen z podgrzewaną wodą i przeciwprądem, dwa brodziki dla najmłodszych, urządzenia do hydromasażu, kolejne jacuzzi, małą salę do zabiegów masażu oraz saunę suchą.

Dla aktywnych: bo kto powiedział, że woda to tylko pływanie?

Na terenie Aquaparku Holiday Camping Resort Łazy czekają na Ciebie również boiska do piłki plażowej, siłownia terenowa, wypożyczalnie rowerów oraz quadów. Dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie, to prawdziwe eldorado.

Podsumowując...

Wakacje, szczególnie w domkach letniskowych w Sarbinowo, to nie tylko fajne atrakcje i bliskość morza. To przede wszystkim gwarancja niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny przez cały rok. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tych magicznych miejsc, nie zwlekaj ani chwili dłużej. Zanurz się w świat przygód, zabawy i emocji. Czekamy na Ciebie!

Dodano: 2023-05-29 16:08:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz