Oskar poleca – Sarbinowo

Sarbinowo to niewielka miejscowość położona nad na wybrzeżu bałtyckim. Ze względu na bliskość innych, większych ośrodków wypoczynkowych, stanowić może doskonałą alternatywę dla tych, którzy niekoniecznie wypoczywać chcą w tłocznym i głośnym kurorcie, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z rozrywek, atrakcji i całej infrastruktury turystycznej, którą oferują bardziej popularne miasta.

Blisko stąd w jedną stronę do Kołobrzegu i przysłowiowy rzut kamieniem do Mielna. Już tylko w tych miejscowościach znajdziemy z nawiązką ofertę, której w Sarbinowie może zabraknąć.

Decydując się na wybór Sarbinowa na nasze miejsce noclegowo – wypoczynkowe zyskujemy za to ciszę i spokój oraz niezbyt zatłoczone uliczki. A co najważniejsze, nie będziemy mieć większego problemu ze znalezieniem wolnego miejsca na rozłożenie koca czy parawanu na plaży. Łatwiej też o miejsce przy stoliku w wielu punktach gastronomicznych na terenie miasteczka.

Baza noclegowa w Sarbinowie jest duża i oferuje właściwie każdy rodzaj noclegu: pokoje, kwatery, hotele, pensjonaty, domki letniskowe, apartamenty czy SPA. Wszystko zależne jest od naszych potrzeb, preferencji czy po prostu możliwości finansowych.

Sarbinowo nie jest też pozbawione własnych ciekawych atrakcji i zabytków. Ja odwiedziłem zabytkowy kościół z połowy XIX wieku, w którym warto zobaczyć również okazałe organy.

Zdecydowanie polecam Sarbinowo – mi tu się podobało.

Dodano: 2013-10-16 11:53:16

Komentarze (2)
Anonim
10.08.2021 16:41

Również polecam Sarbinowo! Spokojne miasteczko, a w pobliżu wiele atrakcji i zabytków. Idealne dla każdego, kto chce miło spędzić wakacje.

Anonim
10.08.2021 16:42

Jedno z najlepszych polskich nadmorskich miasteczek jakie miałam okazję odwiedzić, to właśnie Sarbinowo. Jak ktoś zastanawia się jeszcze nad wyborem miejsca w te wakacje, to gorąco polecam.

Dodaj komentarz