Ogrody Tematyczne Hortulus

Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy to 28 ogrodów w różnej tematyce i stylistyce, zaaranżowane na powierzchni 5,5 ha. Znajdują się tu ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem (skalne, leśne, wodne), kulturą różnych narodów (japoński, francuski), a przede wszystkim oryginalne ogrody zmysłów w stylu angielskim.

W Ogrodach Tematycznych podziwiać można kolekcję roślin rzadko występujących w Polsce. Z uwagi na zagospodarowanie i ukształtowanie terenu w ogrodach Tematycznych nie ma możliwości poruszania się wózkami różnych typów (w tym również wózkami inwalidzkimi). Zwiedzanie z wózkami możliwe jest w Ogrodach Hortulus Spectabilis. Na teren biletowany ogrodów obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów.

Przy ogrodach znajduje się Centrum Ogrodnicze z marketem Ogród i Galeria, Caffebar Barwinek oraz Szkółka Roślin Ozdobnych. Ogrody Tematyczne czynne są od marca do grudnia. Więcej na www.hortulus.com.pl lub na facebooku.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki na teren Ogrodów Tematycznych Hortulus:
Image title

  • normalne 17 zł
  • ulgowe 15 zł
  • grupowe 15 zł/os. [grupa powyżej 15 uczestników]

Bilet łączony z Ogrodami Hortulus Spectabilis:

  • normalny 32 zł
  • ulgowy 24 zł
  • grupowy 28 zł

Niezły, pełen iście bajecznych roślin zakątek. Magiczne wiosną, latem i jesienią - czasami też pod śniegiem (czynne od marca do grudnia). Na terenie 5,5 ha zaaranżowano 28 wspaniałych ogrodów z rozmaitymi atrakcjami, każdy o unikalnej charakterystyce. Ogrody Tematyczne Hortulus czerpią z bogactwa wielu narodowych tradycji, kultur oraz naturalnych krajobrazów.

KM Studio może wykonać film promocyjny Ogrodów Tematycznych Hortulus filmy reklamowe Wrocław

Komentarze (0)

Dodaj komentarz